Термінове засідання фракції «Слуги народу»: Дубінський заявив про внутрішню недовіру

ZIK

Нині всередині фракції «Слуга народу» існує недовіра до тих, хто педалював тему хабарів із певною метою.

Про це під час брифінгу перед засіданням фракції «Слуга народу», який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України (фракція «Слуга народу») Олександр Дубінський.

Нардеп, коментуючи скандал із «хабарами» та перевірками нардепів на поліграфі заявив, що частину парламентарів оббрехали, тож нардепи пройшли перевірку на «детекторі брехні», готові дати свідчення правоохоронцям.

«А що буде із тими людьми, які цю тему «педалювали» всередині фракції? Тобто вони здадуть мандат після цього, принесуть публічні вибачення?... Я іду із цим питанням і буду зараз його ставити», – повідомив Олександр Дубінський.

Інформацію про те, що на засіданні фракції «Слуги народу» буде присутній президент України Володимир Зеленський, Олександр Дубінський не підтвердив. Натомість він повідомив, що участь у засіданні фракції має взяти перший заступник голови Офісу президента Сергій Трофимов, який відповідає за регіональну політику.

Нардеп наголосив, що нині всередині фракції існує недовіра до тих, хто порушував тему хабарів із певною метою.

«Є питання тепер уже внутрішньої недовіри до тих людей, які піднімали тему хабарів із явною метою. Я вам навіть можу сказати, яка ціль у цій ситуації переслідувалася. Зверніть увагу – є законопроєкт щодо легалізації грального бізнесу № 2285 (проєкт Закону про державне регулювання діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор. – Ред.). Є постанова ВРУ, яка розподіляє назви комітетів, які комітети існують у ВРУ, які повноваження до їхньої сфери діяльності належать. От у рамках розподіл повноважень комітетів гральний бізнес повинен розглядатися і рекомендуватися ВРУ до голосування фінансовим комітетом парламенту. Ось цей фейковий скандал із хабарами був потрібен для того, щоб зараз тихо передати цей законопроєкт в економічний комітет, який не має ні повноважень, ні експертизи для того, щоб його розглядати», – заявив Олександр Дубінський.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський підтримав ідею, щоб всі члени парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики пройшли перевірку на поліграфі. Що в її основі, читайте більше в нашому матеріалі «Поліграф для «слуг народу»: Чому Зеленський хоче перевірити нардепів на «детекторі брехні».

Як повідомляли, народна депутатка Україні від політичної партії «Слуга народу» Ольга Василевська-Смаглюк не брала хабар, але пропозиції, факт яких вона приховує, надходили. Про це заявила поліграфолог після проходження нардепом перевірки на поліграфі.

Loading...