Суд зобов’язав ДБР розслідувати «злив» НАБУ таємної інформації щодо Шокіна

Віктор Шокін

Шевченківський районний суд Києва зобов’язав Державне бюро розслідувань (ДБР) внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР) відомості, викладені в заяві ексгенпрокурора Віктора Шокіна щодо незаконного збору та передання його особистих даних співробітниками Національного антикорупційного бюро (НАБУ).

Відповідну постанову було ухвалено 28 жовтня 2019 року, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Зобов’язати уповноваженого слідчого (уповноважена особа) Державного бюро розслідувань невідкладно, але не пізніше 24 годин, внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінального правопорушення, викладені в заяві Шокіна Віктора Миколайовича від 16 жовтня 2019 року», – йдеться в рішенні суду.

Як повідомлялося, народний депутат України Андрій Деркач, ініціатор кримінальної справи про втручання у вибори США, оприлюднив документи, згідно з якими, перший заступник директора Національного антикорупційного бюро України Гізо Углава протягом декількох років надавав до посольства США в Києві інформацію, яка негативно вплинула на хід подій в Україні та у США.

Зокрема, Деркач розповів, що у нього є дані, що вказують на те, що між представниками НАБУ і посольством США велося службове листування. Він представив документи, що свідчать, що Углава через свою помічницю Поліну Чиж довгий час зливав інформацію співробітникам посольства США і координував свої дії по ряду резонансних справ.

Раніше повідомлялося, що Касаційний адміністративний суд Верховного суду не виявив обставин для поновлення строків розгляду позову колишнього генерального прокурора України Віктора Шокіна про поновлення на посаді.

 

Loading...