Новини » Події 259 Читать эту новость на русском

СЦКК: Підходять до завершення підготовчі роботи з відновлення мосту у Станиці Луганській

З української сторони підходять до завершення підготовчі роботи з відновлення зруйнованого прольоту мосту на ділянці розведення №1 (Станиця Луганська).

Про це повідомляє Українська сторона спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін на сторінці ООС у Фейсбуці.

Зокрема, повідомляють, що біля мосту продовжують працювати представники ТОВ «Укртрансміст», піротехнічні підрозділи ДСНС та працівники райавтодору.

Представники «Укртрансмосту» продовжують роботи щодо ремонту ригеля (балки) на 7 опорі, заливці бетоном опалубки дев’ятої опори мосту, продовження підготовчих робіт для посилення діафрагми мосту. Йде підготовка до монтажу металоконструкцій та проводиться розрізання залишків залізної конструкції зруйнованого мосту.

Працівники ДП «Станично-Луганський автодор» проводять роботи з розчистки узбіччя від зрізаних дерев та гілок та планування ділянки місцевості в районі будівельного майданчику біля мосту.

Здійснено монтаж двох автобусних зупинок для пасажирів – перед зруйнованою частиною мосту та перед КПВВ.

СЦКК нагадує, що 15 липня 2019 року на контрольованому українським урядом боці запустили спеціалізований автобус, який підвозить людей похилого віку та осіб з інвалідністю. На сьогодні, на зазначеному маршруті з 07.00 до 17.00 постійно курсують 2 спеціалізовані автобуси та 2 електрокара. Вони здійснюють біля 95 рейсів на добу та перевозять понад 6,5 тисяч пасажирів.

Зазначають, що обхідний міст буде працювати, допоки ремонтуватимуть зруйновану частину основного мосту. Таким чином, українська сторона робить все можливе, щоб не створювати незручності для цивільного населення та полегшити переміщення людей.

На неокупованій РФ території, поблизу розлому мосту, постійно працюють представники Червоного Хреста, які надають соціальну допомогу населенню. З протилежного боку – незаконні збройні формування для більш «приємного» перетину мосту супроводжують місцеве населення димовою завісою, яка утворюється внаслідок паління зрізаних дерев.

Нагадаємо, голова Луганської обласної державної адміністрації Віталій Комарницький запевнив, що зруйнований міст через Сіверський Донець в районі Станиці Луганської відновлять згідно з планом – до 27 листопада 2019 року.

загрузка...
загрузка...
Loading...