Фракція «Слуги народу» провела закрите засідання – стали відомі «топ-теми» обговорення

ZIK

Під час закритого засідання парламентської фракції «Слуги народу», участь у якому взяв президент України, топ-темою для обговорення було питання щодо звинувачення членів фінансового комітету ВРУ у хабарництві.

Про це в ефірі програми «Деталі дня» на телеканалі ZIK під час прямого включення заявив кореспондент телеканалу ZIK Сергій Ігнатенко.

Кореспондент повідомив, що вже завершилося закрите засідання парламентської фракції «Слуги народу», участь в якому взяли близько 95% парламентарів. Окрім того, участь у засіданні взяв президент України Володимир Зеленський. Водночас, як зауважив Сергій Ігнатенко, і очільник держави, і більшість нардепів прибули на засідання через чорний вхід, тож із пресою вони не спілкувалися.

Топ-темою, яку обговорювали під час засідання фракції, було звинувачення членів фінансового комітету ВРУ у хабарництві. Як розповів кореспондент, цю тему, за словами нардепа від «Слуги народу» Олександра Дубінського, закрито. Окрім того, обговорювали виступ нардепа Шевченка на російському телебаченні.

«За словами народного депутата Ткаченка, депутат Шевченко сам зрозумів, як він сказав, що це було недоречно і в майбутньому цього не буде. Також інші депутати висловились про те, що взагалі має бути накладено на це вето і, взагалі, виступати на російському телебаченні недоречно», – розповів Сергій Ігнатенко.

Окрім того, зазначив кореспондент, прозвучали претензії до роботи генерального прокурора Руслана Рябошапки, оскільки, на думку окремих депутатів із фінансового комітету, генпрокурор працює неефективно, тобто не порушує справи і не проводить розслідування щодо тих людей, які беруть хабарі.

Як повідомляли, перед засіданням фракції нардеп від «Слуги народу» Олександр Дубінський заявив про те, що нині всередині фракції «Слуга народу» існує недовіра до тих, хто «педалював» тему хабарів із певною метою. 

Loading...