Новини » Світ 20 Читать эту новость на русском

Джонсон погодився на запропоноване ЄС відтермінування Brexit

Associated Press

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон формально погодився на запропоноване Європейським Союзом відтермінування дати Brexit (виходу країни з ЄС – ред.) до 31 січня 2020 року.

Про це йдеться у листі очільника британського парламенту на ім'я президента Європейської ради Дональда Туска, передає Європейська правда.

У листі прем’єр зазначив, що у нього не лишається вибору окрім як "підтвердити формальну згоду Сполученого Королівства на це відтермінування".

"Я маю чітко вказати, що це небажане продовження членства Британії в ЄС шкодить нашій демократії і відносинам між нами і нашими європейськими друзями", – написав Джонсон.

Він наголосив, що протягом часу, який Британія лишатиметься в ЄС він робити все для захисту її інтересів, в тому числі братиме участь у процесі ухвалення блоком рішень.

Разом з тим британський прем’єр зазначив, що і далі буде прагнути проведення дострокових виборів у грудні, щоб новий парламент зміг розв’язати питання Brexit.

Якщо ж, за його словами, парламент протистоятиме ідеї виборів, то Джонсон переконуватиме країни ЄС не дозволяти подальші відтермінування виходу Британії з ЄС.

Нагадаємо, раніше у ЄС назвали головні принципи угоди щодо Brexit.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News