Новини » Спорт Читать эту новость на русском

33 медалі різного ґатунку здобули спортсмени ЗCУ на VII Всесвітніх Іграх-2019 військовослужбовців

VII Всесвітніх Іграх-2019 серед військовослужбовців українські спортсмени здобули 33 медалі / mil.gov.ua

Збірна Збройних Сил України посіла десяте місце в загальнокомандному заліку на VII Всесвітніх Іграх-2019 серед військовослужбовців у китайському Ухані, які урочисто завершилися вчора, 27 жовтня.

У змаганнях взяли участь 10 000 спортсменів зі 110 країн світу. Україна була представлена 87 спортсменами у 12 видах спорту, повідомляє mil.gov.ua.

Загалом на VII Всесвітніх Іграх-2019 серед військовослужбовців (7th CISM Military World Games), українські спортсмени здобули 33 медалі різного ґатунку – п’ять золотих, 13 срібних і 15 бронзових.

Золоті медалі на рахунку:

Наталія Прищепа – легка атлетика (біг на 800 м);

Ігор Рейзлін – фехтування (шпага, особисте);

Павло Коростильов – стрільба (великокаліберний пістолет на 25 м, особисте);

Наталія Кальниш, Леся Леськів та Анна Ільїна (гвинтівка на 50 м лежачи, командне);

Сергій Фролов – плавання (дистанція 1500 м вільний стиль).

Срібні медалі:

Сергій Смелик – легка атлетика (біг на 200 м);

Віктор Шумік – легка атлетика (спортивна ходьба на 20 км);

Анна Плотіцина – легка атлетика (біг на 100 м з бар’єрами);

Наталія Прищепа – легка атлетика (біг на 1500 м);

Анна Рижикова – легка атлетика (біг на 200 м з бар’єрами);

Юлія Левченко – легка атлетика (стрибки у висоту);

Олег Колодій та Олександр Горшковозов – стрибки у воду (синхрон, трамплін 3 м);

Олена Кивицька, Фейбі Бежура, Інна Бровко та Аліна Комащук – фехтування (шпага, командне);

Павло Коростильов – стрільба (швидкострільний пістолет на 25 м, особисте);

Наталія Кальниш, Леся Леськів та Анна Ільїна – стрільба (гвинтівка на 50 м, командне);

Денис Кесіль – плавання (дистанція на 200 м батерфляй);

Сергій Фролов – плавання (дистанція 800 м вільний стиль);

Василь Шуптар – вільна боротьба.

Бронзові медалі:

Сергій Будза – легка атлетика (спортивна ходьба на 50 км);

Анна Чубковцова – легка атлетика (біг на 100 м з бар’єрами);

Анастасія Бризгіна, Анна Рижикова, Катерина Климюк та Марія Миколенко – легка атлетика (естафета 4×400 м);

Ірина Геращенко – легка атлетика (стрибки у висоту);

Олег Колодій – стрибки у воду (трамплін 1 м);

Юрій Цап, Олексій Стаценко, Роман Свічкар та Андрій Ягодка – фехтування (шабля, командна);

Фейбі Бежура, Олена Вороніна, Аліна Комащук та Юлія Бакастова (шабля, командна);

Аліна Комащук – фехтування (шпага, особиста);

Марія Скора – дзюдо;

Віталій Матюшенко, Віталій Цьома, Андрій Бибко та Василь Гілянчук – військове п’ятиборство (смуга перешкод);

Олександр Петрів, Юрій Колесник та Павло Коростильов – стрільба (швидкострільний пістолет на 25 м, командна);

Наталія Кальниш – стрільба (гвинтівка на 50 м);

Микита Коптєлов – плавання (дистанція 200 м брас);

Сергій Фролов – плавання (дистанція 400 м вільний стиль);

Алла Белінська – боротьба.

 

 

Loading...