Новини » Світ 26 жовтня, 2019, 21:40
Науковці розпочали роботу над квантовою батарейкою
<nbsp;>

Час використання акумулятора залежить від використаних матеріалів при розробці.

Однак, вченим з університетів Альберти та Торонто вдалося створити теоретичну демонстрацію квантової батареї, яка зможе стати вічним двигуном у світі нанотехнологій, передає phys.

Головною метою при створені батареї є нескінченний заряд. Зі слів хіміка Габріеля Ханна, розміри її обчислюються в нанометрах, а використовувати її будуть в сегменті нанотехнологій.

На відміну від літій-іонних акумуляторів, що у свою чергу використовуються в смартфонах та інших гаджетах – квантові батареї покладаються виключно на квантову механіку.

Зі слів вчених, дослідження допомогли створити теоретичну демонстрацію того, що виготовлення квантової батареї можливе без втрат, за допомогою «темного» стану, коли квантова мережа не має можливості обмінюватися енергією з навколишнім середовищем, залишаючись стійкою до втрат енергії. Це дозволить контролювати стан, заряд та розряд елементів живлення.

Перспектива використання подібних батарей величезна. Наприклад, вони зможуть живити квантові комп’ютери.

Нагадаємо, група фізиків з США, Швейцарії та Росії вперше змогли зафіксувати переміщення квантової частинки з теперішнього часу в минуле.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-28 06:23 :56