Новини » Економіка 27 жовтня, 2019, 13:00
Понад 1 тис споживачів Житомирської області придбали газ на зиму за літньою ціною
glavcom.ua
glavcom.ua

Понад 1 тисяча споживачів Житомирської області придбали газ на зиму за літньою ціною.

Про це повідомляє пресслужба «Житомиргаз Збуту».

Як повідомляється, акція «Твоя енергонезалежність» стартувала 23 серпня і тривала до 25 вересня. За першу декаду акції виявили зацікавленість і отримали консультації в Центрах обслуговування клієнтів Житомирської області 4360 споживачів газу.

За перші два тижні акції «Твоя енергонезалежність» 1001 клієнт ТОВ «Житомиргаз Збут» закупили понад мільйон куб. м газу на опалювальний сезон по літній ціні.

При цьому 156 клієнтів оформили купівлю газу у Центрі обслуговування клієнтів, а в рази більше споживачів зробили це через Особистий кабінет на сайті 104.ua. Споживачі Житомирської області вперше отримали можливість придбати газ «наперед», створивши «резерв» газу на опалювальний період за ціною 5 995,53 грн. за 1000 куб.м.

Перші два тижні акції показали, що дуже багатьох споживачів ця акція зацікавила. Але однією з умов була відсутність боргів. З метою розширення можливостей споживачів приєднатися до акції з 9 вересня таку умову було скасовано.

Як повідомив директор «Житомиргаз Збуту» В’ячеслав Тарасов, скористатися акцією «Твоя енергонезалежність» могли навіть ті споживачі, які мали борги за попередні періоди.

«Але закуплений обсяг газу в рамках акції буде використовуватися ними лише в опалювальний період з 1 жовтня 2019 року по 31 березня 2020 року. Участь в акції не звільняє таких споживачів від необхідності погашення накопичених боргів за попередні періоди», - розповідав він.

Нагадаємо, що в акційній ціні - 5 995,53 грн за 1000 куб.м не враховані послуги за доставку газу, які встановлюються в залежності від регіону. Вартість послуг із доставки газу, а також залишок передплаченого газу по акції «Твоя енергонезалежність» будуть зазначені в щомісячному рахунку за використане паливо.

Приєднатися до акції і оплатити покупку можна двома способами: онлайн через Особистий кабінет на сайті 104.ua або в Центрі обслуговування клієнтів. Для оформлення купівлі в ЦОК потрібно мати при собі паспорт, ідентифікаційний номер, актуальні показання лічильника газу, а також 100% сплатити за замовлений обсяг газу.

Як повідомляли, Україна закупила газ на зиму у повному обсязі.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-17 13:33 :03