Новини » Суспільство 25 жовтня, 2019, 22:28
"Євробачення-2020" отримало офіційний слоган
Фото: Eurovision.tv
Фото: Eurovision.tv

Міжнародний пісенний конкурс "Євробачення-2020", який буде проходити з 12 по 16 травня наступного року, відбудеться під девізом "Open Up" – "Відкрийся".

Про це повідомили на офіційному сайті конкурсу.

"Гасло "Відкрийся" навмисно звучить неповно: відкриємося один одному. Відкрийся музиці. Відкрийся Роттердаму. Відкрийся до ... що б ви не вибрали! Відчуйте свободу, щоб закінчити гасло по-своєму. Таким чином, ми краще пізнаємо один одного", - заявила виконавчий продюсер конкурсу "Євробачення-2020" Сієтс Баккер. 

За словами організаторів заходу, вони шукати тему та слоган, які зможуть відобразити усе те, що представляють собою Нідерланди та з чим громадяни цієї країни асоціюють себе. 

"Це країна з відкритим розумом, де люди висловлюють свою думку з повагою один до одного. Ми також визнали важливим вибрати тему, яка відображає дух нашого часу. Люди стурбовані посиленням поляризації, і свобода не настільки очевидна для всіх, як хотілося б. Гасло "Відкрийся" закликає відкритися для інших людей і для різних думок", - додала Сієтс Баккер.

До слова, національний відбір на міжнародний пісенний конкурс "Євробачення-2020" відбувся минулого тижня, 16 жовтня.

Нагадаємо, нещодавно у Європейській мовній спілці (EBU) заявили, що не заперечують проти нових правих відбору в Україні. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 18:51 :39