Тарифи на опалення не зміняться до кінця сезону, – КМДА

ZIK

Комунальне підприємство "Київтеплоенерго" не підвищуватиме тарифи на опалення та гарячу воду протягом поточного опалювального сезону.

Про це під час брифінгу заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв, повідомляється на офіційному сайті.

Він зазначив, що міська влада розширюватиме програми енергоефективності для житлових будинків, що дозволять зменшити вартість послуг КП "Київтеплоенерго".

"Наша мета – стримувати вартість за допомогою підвищення енергоефективності, як на рівні окремих житлових будинків, так і на рівні всього теплоенергетичного комплексу міста. Наприклад, лише шляхом організаційних заходів ми за півроку зменшили тепловтрати на мережах на 2%. Безперечно, це показник значно зросте після завершення ремонтної кампанії. Адже з травня ми вже замінили 100 км мереж. У роботі ще 30 км. Це, безумовно, позитивно позначиться на економіці теплопостачальної компанії "Київтеплоенерго", – наголосив Пантелеєв.

Він додав, що паралельно міська влада розвиває програми співфінансування заходів енергоефективності в житлових будинках.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що українці не будуть платити 70-80% доходу за "комуналку".

Loading...