Новини » Суспільство 26 жовтня, 2019, 18:56
Google анонсував запуск нового пошукового алгоритму
Google. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Google. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Інтернет-гігант Google почав використовувати новий пошуковий алгоритм, який повинен краще розуміти контекст запиту.

Про це повідомляється у блозі Google.

Згідно з повідомленням, новий алгоритм називається BERT (двонаправлений штучний інтелект-кодувальник). Технологію пошуку адаптували до людської мови, що дозволить пошуковику краще розуміти користувачів.

Зокрема, BERT зможе зрозуміти контекст запиту, оскільки буде аналізувати допоміжні слова, зокрема прийменники, частки, а також поєднання всіх слів у запиті.

Новий алгоритм назвали "найбільшим досягненням за останні п'ять років і одним з найбільших досягнень в історії пошукових систем".

Наголошується, що технологію будуть спочатку використовувати для запитів на англійській мові, але коли BERT почнуть застосовувати для інших мов невідомо.

Нагадаємо, раніше компанія Google представила смартфон нового покоління Pixel 4. Пристрій, що має стандартну і XL модель, оснащений радіолокаційним чіпом Soli для забезпечення більш безпечного, швидшого розпізнавання обличчя та керування жестами. Смартфон містить нову програму автоматичної транскрипції, яка використовує штучний інтелект для перекладу аудіо в текст у майже реальний час. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 06:32 :38