Добровольці перебувають у Золотому нелегально, - ООС

Facebook/Sashulya Lisova

Люди, які перебувають у населеному пункті Золоте Луганської області не є представниками будь-яких силових відомств чи Збройних Сил України, тому знаходяться там зі зброєю нелегально.

Про це повідомляє персслужба штабу Операції Об'днаних сил.

"У поширеному сьогодні в соціальних мережах відео Президент України Володимир Зеленський, перебуваючи у населеному пункті Золоте Луганської області, поспілкувався з людьми у військовій формі. Ці люди перебували у приватному будинку і представилися добровольцями. Однак вони не є представниками будь-яких силових відомств чи Збройних Сил України, уповноважених перебувати та діяти у районі проведення операції Об‘єднаних Сил", - зазначили у пресслужбі.

Зазначається, що люди, які спілкувалися з президентом, не належать до жодної з таких категорій, а відтак перебувають у Золотому зі зброєю нелегально, порушуючи вказаний Закон про ООС, чому надається належна правова оцінка.

Нагадаємо, сьогодні президент України Володимир Зеленський прибув у Золоте-4, де добровольці виступають проти розведення військ та прокоментував можливість зустрічі з учасниками акцій "Ні капітуляції". 

Loading...