Новини » Політика 25 жовтня, 2019, 15:28
Віктор Медведчук: Перевірки нардепів на поліграфі – це більше шоу, аніж конкретні дії
Віктор Медведчук. Фото: 112.ua
Віктор Медведчук. Фото: 112.ua

Специфічне театральне дійство чи шоу із перевірками нардепів зі «Слуги народу» на поліграфі влаштовують для відволікання уваги людей від важливих питань та проблем, які існують в країні.

Про це голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат України Віктор Медведчук заявив в ексклюзивному інтерв’ю в ефірі телеканалу ZIK.

Відповідаючи на запитання ведучих щодо корупційного скандалу у партії «Слуга народу» та перевірки парламентарів на поліграфі, а також чи понесуть відповідальність партійці за ймовірні зловживання, Віктор Медведчук зауважив, що, коли йде мова про поліграф та ті події, які нині транслюють у прямому ефірі на телеканалах, – це більше шоу, аніж конкретні дії.

«Якщо, дійсно, є сигнали, які дозволяють або повинні дозволяти правоохоронній системі і представникам правоохоронних органів втручатися у цей процес, то вони повинні бути розслідувані, розслідувані ті дії та ті звинувачення, які сьогодні звучать у ЗМІ. І це, дійсно, потрібно робити, а не відволікати увагу людей сьогодні від важливої сфери діяльності держави, від тих проблем, які дійсно існують для того, щоб продивлятися, як це відбувається – процес діяльності поліграфа або дискусії з цього приводу», – зазначив Віктор Медведчук.

Нардеп зауважив, що, наскільки йому відомо, САП вже відкрила кримінальні провадження щодо дій окремих парламентарів і зараз збирає аргументи і докази з цього приводу. Віктор Медведчук нагадав про заяви керівника САП Назара Холодницького щодо того, що три народні депутати хочуть дати свідчення щодо подій, пов’язаних із обвинуваченням у корупції чи хабарництві.

На думку Віктора Медведчука, саме таким шляхом потрібно йти, а не дивитися на реакцію від проходження на поліграфі, оскільки це – неофіційна процедура, яка не має жодного правового навантаження та жодних правових наслідків.

«Тому влаштовувати таке специфічне театральне дійство чи клоунаду, чи шоу, як я уже говорив, це все для відволікання уваги», – вважає Віктор Медведчук.

Він резюмував, що тінь, яка впала на президентську партію, свідчить про те, що диму без вогню не буває. Імовірні порушення, наголосив нардеп, повинні розслідувати правоохоронці.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський підтримав ідею, щоб всі члени парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики пройшли перевірку на поліграфі. Що в її основі, читайте більше в нашому матеріалі «Поліграф для «слуг народу»: Чому Зеленський хоче перевірити нардепів на «детекторі брехні».

Як повідомляли, народна депутатка Україні від політичної партії «Слуга народу» Ольга Василевська-Смаглюк не брала хабар, але пропозиції, факт яких вона приховує, надходили. Про це заявила поліграфолог після проходження нардепом перевірки на поліграфі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-17 13:00 :21