Сина Роднянського призначили головним радником Кабміну

Батько та син Роднянські Фото: Медіаняня

Сина українського продюсера і засновника телеканалу "1+1" Олександра Роднянського призначили головним економічним радником в уряді України.

Про це повідомляє Reuters.

Згідно з повідомлення, Олександр Роднянський-молодший вже входив в команду діючого президента України Володимира Зеленського і розробляв для нього економічну програму. Наразі Роднянського призначили головним економічним радником при Кабінеті міністрів.

Цю інформацію підтвердив держсекретар Кабміну Володимир Бондаренко, проте офіційного оголошення про призначення не було.

Зазначається, що 33-річний Роднянський-молодший визнає, що його прізвище може привернути небажану увагу до цього призначення.

"Люди, які працювали в президентській канцелярії, казали мені, що моє прізвище є фактором ризику. Моє прізвище могло бути скандалом сама по собі. Мені сказали про це ще до того, як я вирішив, чи я хочу приєднатися (до уряду, - ред.) чи ні", - зазначив він.

Довідка:

Його батько, продюсер Олександр Роднянський, є засновником телеканалу "1+1", на якому виходять програми "Вечірнього кварталу", і на даний момент проживає в Росії.

Покинувши Київ у віці шести років, Роднянський молодший виріс у Німеччині, навчався і працював в основному в Сполучених Штатах Америки, Німеччині та Великобританії.

Закінчив економічний факультет Кембриджського університету.

З 2009 по 2011 рік він був керівником з розвитку бізнесу в кінокомпанії свого батька.

Loading...
Loading...
Loading...