Суд відпустив обвинуваченого в штурмі Євромайдана

ZIK

Шевченківський суд міста Києва відпустив ексголову Служби безпеки України у Києві та області Олександра Щеголєва, якого звинувачують в організації і здійсненні силового штурму протестувальників на Майдані під час Революції Гідності.

Про це повідомляє Адвокатська дорадча група.

"Олександра Щеголєва тільки що Шевченківський суд відпустив під особисте зобов'язання. До сьогодні він перебував під цілодобовим домашнім арештом з електронним браслетом", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що серед обов'язків, покладених на Олександра Щеголєва колегією суддів, відсутній обов'язок не покидати межі Київської області без дозволу суду чи прокурора і носити електронні засоби контролю.

За словами прокурора Олександра Супруна, вимогу про зміну запобіжного заходу обвинуваченого аргументується необхідністю виїзду за межі України з метою лікування.

Захист попросив суд перейти у закритий режим, щоб досліджувати довідки про діагноз Щеголєва, посилаючись на медичну таємницю. Засідання закрили, а відразу після закритої частини судді оголосили про зміну запобіжного заходу Щеголєва - особисте зобов'язання.

Нагадаємо, у червні Обвинуваченого у справі штурму Майдану ексглаву СБУ Києва Олександра Щеголєва відпустили під цілодобовий домашній арешт. 

Loading...