Разумков пообіцяв, що всі нові закони по Донбасу обговорюватимуться із суспільством

iportal.rada.gov.ua

Голова парламенту Дмитро Разумков заявив, що всі питання стосовно особливого статусу Донбасу матимуть широке обговорення у суспільстві перед їх прийняттям.

Відповідну заяву голова верховної Ради зробив під час спілкування з Президентом Національної ради парламенту Австрії Вольфгангом Соботкою, передає пресслужба Апарату Верховної Ради.

"Президент є ключовою фігурою у переговорному процесі, і багато залежить від результатів Нормандського формату. Але всі законодавчі ініціативи з цього питання будуть широко обговорюватись як у Парламенті, так і в українському суспільстві", - сказав він.

Також, Разумков не забув похвалитися перед австрійським колегою результатами так званого "турборежиму" українського парламенту у контексті боротьби з корупцією топ-чиновників.

"Сьогодні ми реально боремося з корупцією. Це негативне явище глибоко вкоренилося в усі вертикалі та рівні української держави. І швидко виправити ситуацію, на жаль, не вийде, але перші кроки ми вже робимо. Частина з 69 законів, що були ухвалені новим Парламентом за перші 50 днів роботи, спрямована саме на боротьбу з корупцією. Одним із таких рішень стало скасування депутатської недоторканності, за якою українські парламентарі ховалися від відповідальності за свої дії", - зазначив він.

Раніше повідомлялося, що голова Верховної Ради Дмитро Разумков сподівається, що українська делегація зможе невдовзі поновити свою повноцінну діяльність.

Loading...