Псевдодепутати з окупованого Криму не можуть представляти Росію в ПАРЄ, - Кондратюк

Олена Кондратюк

Заступниця голови Верховної Ради Олена Кондратюк заявила, що Рада Європи і ПАРЄ мають повернути собі вплив на національні парламенти, які не дотримуються високих стандартів цих інституцій, зокрема на Російську Федерацію.

Відповідна заява була зроблена під час участі парламентської делегації України у Європейській конференції країн – членів Ради Європи, передає пресслужба Апарату Верховної Ради.

"Визнаючи авторитет і неупередженість Венеційської Комісії, Україна очікує на її професійний і справедливий висновок щодо того, що країну-агресора в Парламентській Асамблеї Ради Європи не можуть представляти псевдо-депутати від Російської Федерації з Криму - з нашого українського Криму", - зазначила вона.

Окрім цього, депутатка закликала Раду Європи здійснювати прискіпливий моніторинг та реагувати на порушення прав і свобод людини, демократії, нівелювання принципів верховенства права у самій Росії. Політика санкції проти Росії має бути жорсткою і незмінною до повного відновлення територіальної цілісності України та дотримання Росією високих стандартів Ради Європи.

Раніше у Міністерстві закордонних справ України заявляли, що вважають «брудною маніпуляцією Кремля» пропозицію одного з чиновників МЗС Росії визнати анексію Криму.

Loading...