Новини » Політика 1689 Читать эту новость на русском

НАЗК розширило коло близьких осіб та членів сім’ї декларанта

Національне агентство з питань запобігання корупції розширило коло близьких осіб та членів сім’ї суб’єктів декларування відповідно до змін, які внесені в Закон України «Про запобігання корупції» та набрали чинності 18 жовтня.

Про це повідомляє пресслужба агентства.

«Відтепер термін «близькі особи» в Законі застосовується до племінника і племінниці, а також до батька та матері дружини (чоловіка) сина (дочки)», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що для вимог фінансового контролю членами сім’ї суб’єкта декларування тепер вважаються його неповнолітні діти незалежно від спільного проживання, пов’язаності спільним побутом та наявності взаємних прав та обов’язків.

У НАЗК нагадали, що на коло близьких осіб поширюються обмеження щодо спільної роботи: публічним службовцям заборонено мати таких осіб у прямому підпорядкуванні.

Крім цього, до складу Громадської ради при Національному агентстві не можуть входити особи, близькі особи яких є або, незалежно від тривалості, були працівниками Національного агентства протягом останніх трьох років.

«Нові правила декларування та подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані (зміни до статей 46, 52 Закону України «Про запобігання корупції») набудуть чинності з 1 січня 2020 року», – вказали у відомстві.

Раніше повідомлялося, що Богдан та його заступники тепер також зобов’язані подавати е-декларації.

Loading...
Loading...
Loading...