Мінфін не планує виплачувати компенсацію Коломойському за "ПриватБанк", - Маркарова

Фото: Макс Левин

Міністр фінансів Оксана Маркарова заявила, що компенсація, у розмірі 2 млрд доларів, українському олігарху Ігорю Коломойському не закладена в бюджет і навіть не планується виплачуватися.

Про це вона сказала в інтерв'ю LB.ua.

Оксана Маркарова зазначила, що міністерство фінансів не заклало кошти до проєкту бюджету-2020 ні для яких компенсацій Коломойському.

"У нас немає такої статті в державному бюджеті. На сьогоднішній день власник "ПриватБанку" - держава. Держава капіталізувала в цей банк 155,3 млрд гривень. За планом, банк має бути повернений на приватний ринок і приватизований. І держава має отримати назад максимальну частину з коштів, які ми туди вклали", - наголосила Маркарова.

Також вона повідомила, чи був пов'язаний від'їзд МВФ з ситуацією щодо "ПриватБанку".

"Ні. Дивіться. Місія була запланована в певні терміни. В ці терміни вона приїхала і поїхала. Але питання "ПриватБанку", звісно, важливе для міжнародної спільноти. І питання належного нагляду за банківським сектором і розвитком банківського сектору завжди було у всіх меморандумах", - зазначила міністр фінансів.

Нагадаємо, раніше в Офісі президента України Володимира Зеленського заявили, що підстав для повернення державного "ПриватБанку" колишнім акціонерам немає. 

Читайте більше новин на тему: Приватбанк

Loading...