Авторитетний німецький журнал: Медведчук – єдиний український політик, здатний зупинити націонал-фашизм в Україні

Віктор Медведчук

Один з найавторитетніших німецьких журналів Offen-Siv опублікував матеріал, в якому зазначено, що голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук є єдиним українським політиком, якому вдасться зупинити націонал-фашизм в Україні.

Про це йдеться на офіційному сайті видання.

Як зазначив автор статті, народний депутат України IX скликання Віктор Медведчук – один з небагатьох представників Верховної Ради, хто виконає свою обіцянку про нормалізацію відносин між Україною і Росією.

«Отже, хто з претендентів до Верховної Ради обіцяє зупинити націонал-фашизм, обіцяє нормалізацію відносин з Росією? Це партія «Опозиційна платформа – За життя». Одним з лідерів її є Віктор Медведчук. Напередодні президентських виборів в Україні, Віктор Медведчук разом Юрієм Бойко, який висувався в президенти від партії «Опозиційна платформа – За життя» (набрав в результаті 11,67% голосів), зустрічалися з прем’єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим, тим самим показавши напрямок своєї політики. 10 липня 2019 року партія «Опозиційна платформа – За життя» підписала договір про співпрацю з «Єдиною Росією»», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в березні 2019 року відбулася зустріч голови Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука з керівництвом уряду РФ і російського «Газпрому», в ході якої обговорювалися питання нормалізації відносин між Києвом і Москвою і зниження ціни на газ для українців.

Народний депутат України Віктор Медведчук також неодноразово заявляв, що є прихильником відновлення економічних відносин з Росією.

 

Loading...