Новини » Економіка 25 жовтня, 2019, 14:45
75 підприємств можуть зупинитись, – експерт застеріг від знищення спиртової галузі в Україні
ZIK
ZIK

Згідно із законопроєктом, запропонованим президентом України, усі зможуть виробляти спирт, тож державні потужності у спиртовій галузі залишаться без роботи.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK заявив політичний експерт Віктор Прошкін.

Коментуючи законодавчу ініціативу президента України Володимира Зеленського щодо скасування державної монополії на виробництво спирту, експерт застеріг, що жодної демонополізації не відбудеться – буде просто знищення спиртової галузі.

Віктор Прошкін пояснив, чому так вважає: «Бо за цим законопроєктом всі зможуть виробляти спирт… Ви купите ліцензію і будете виробляти. Вам не потрібне державне підприємство, вам не потрібні ті потужності, вони залишаться без роботи».

Він нагадав, що в Україні уже є приклад подібної ситуації – із тютюновими компаніями, які можуть піти з ринку, що призведе до «дірки» у бюджету у сумі близько 25 млрд грн.

«Тому тут є питання, а питання якраз полягає у тому, що підприємства спиртової галузі, яких є 81, з них орієнтовно 75 не будуть працювати взагалі, люди залишаться без роботи», – застеріг експерт.

Як повідомляли, президент України Володимир Зеленський зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт № 2300 про внесення змін до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» щодо лібералізації діяльності у сфері виробництва спирту етилового.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-30 10:55 :52