live

Верховний Суд відмовив Шокіну в поновленні на посаді генпрокурора

Віктор Шокін

Касаційний адміністративний суд Верховного суду не виявив обставин для поновлення строків розгляду позову колишнього генерального прокурора України Віктора Шокіна про поновлення на посаді.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Суд відмовив у поновленні строків для розгляду справи по суті і залишив в силі попереднє рішення, за яким позов був відхилений», – повідомили в Верховному суді в четвер.

Як зазначається, в задоволенні заяви про поновлення строків розгляду позову за нововиявленими обставинами було відмовлено, оскільки такі обставини встановлені не були.

На засіданні не йшлося про розгляд по суті позова Шокіна про поновлення на посаді генпрокурора: суд розглядав виключно питання наявності підстав для перегляду попереднього рішення, за яким позов ексгенпрокурора про поновлення на посаді був відхилений.

Нагадаємо, колишній генеральний прокурор Віктор Шокін заявив, що оскаржить процедуру свого звільнення через Європейський суд з прав людини. За словами ексглави ГПУ, у нього є «цікавий висновок» одного з членів команди новообраного президента Зеленського.

Loading...
Loading...
Loading...