Aнонси

усі анонси

Вчений назвав найнебезпечніше місце в квартирі

Фото з відкритих джерел

Професор кафедри громадського здоров’я, науки про навколишнє середовище та імунології в Університеті Арізони Чарльз Герб заявив, що основний розсадник небезпечних мікроорганізмів в квартирі — кухонна раковина.

Про це повідомляє Ukrhealth.

За словами вченого, найбільше небезпечних мікроорганізмів поширюються у раковині, адже багато хто розморожує або ж миє там сире м'ясо.

Експерт пояснив це тим, що в ході миття м’яса патогенні бактерії не гинуть, а лише поширюються по кухні разом з краплями води. Після чого вони потрапляють на посуд або іншу їжу і можуть загрожувати здоров’ю. Такі бактерії можна знищити лише за допомогою тривалої термічної обробки.

Крім цього, надзвичайно брудними вважається стільниця, губки для миття посуду, ганчірки і рушники. А на обробній дошці мікробів більше, ніж на сидінні унітазу, зазначив фахівець.

Проте зменшити кількість шкідливих бактерій на кухні можна. Для цього вчений рекомендує регулярно чистити раковину зі спеціальними миючими засобами.

Нагадаємо, нещодавно медики розповіли, які три популярні народні засоби можуть завдати більше шкоди здоров'ю людини, ніж користі. 

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News