live

Уряд вирішив зекономити на отримувачах субсидій, – Павловський

ZIK

Взимку українці опиняться у ситуації, коли тарифи будуть збільшуватися, а субсидії зменшуватимуться, оскільки уряд вирішив зекономити на субсидіантах.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат VІ та VII скликань Андрій Павловський.

Ведучий звернув увагу на те, що невдовзі українців чекають нові правила оформлення субсидій. Андрій Павловський уточнив, що раніше родина мала право на субсидію, якщо витрати на комунальні послуги перевищували 15 відсотків від сімейного бюджету.

«А зараз буде, якщо ці витрати перевищують 20%. То це краще чи гірше? Для родин – гірше, бо тепер родини повинні будуть з власних доходів більше витрачати на житлово-комунальні послуги. Відповідно, субсидій буде менше. Тобто уряд вирішив таким чином зекономити на отримувачах субсидій, зменшити розмір субсидій. Ми про це бачимо підтвердження і в державному бюджеті. Виділяється понад як на 8 млрд грн менше грошей, ніж закладено на цей рік», – заявив Андрій Павловський.

Екснардеп спрогнозував, що взимку українці опиняться у ситуації, коли тарифи будуть збільшуватися, а субсидії зменшуватимуться.

Як повідомляли, в Україні зменшується кількість отримувачів субсидії на оплату житлово-комунальних послуг: 2 274 002 на серпень 2019 року – проти 2 438 167 на той же період 2018.

Нагадаємо, 20 жовтня Кабінет Міністрів України прийняв Постанову про спрощення умов призначення субсидій, у якій, серед іншого, закладено зміну відсотку платежу у формулі призначення субсидій: з 15% до 20%.Loading...
Loading...
Loading...