Новини » Політика 24 жовтня, 2019, 10:24 блоги
"Слуги народу" перетворили проходження детектору брехні на шоу
Михайло Подоляк
Політтехнолог
Дубінський та Арахамія
Дубінський та Арахамія

Депутати "Слуги народи", зрозумівши, що потрапили у корупційний скандал і командна репутація значно знизилася, швидко перетворили все це у традиційне tv-шоу.

Про це пише Михайло Подоляк на своїй сторінці у Facebook.

Поліграф, відділ подочистки.

Ідеальний початок системного обвалення. Вірніше, самообвалення. Остаточне «вбивство» яскравою ілюзії про те, що ніхто не може зламати старе і стати героєм) Спочатку ви випадково - на яскравому хайп і змагаючись з опонентом-жлобом - встрибуєте до великої влади. Не маючи команди, ідей, логістики і розуміння, на якому ринку все це продається ... Потім ви спішно набираєте всіх підряд в свої «бойові вагони». Не проводячи, зрозуміло, ніякого гідного відбору. Але вважаючи, що можна буде утримати випадкових «вуличних хлопців і дівчат» від спокус репресивними окриками ... Потім їх починають завзято спокушати (шепотіти на вушко приємні слова, запихати в глибокі кишені зелені грошики). І вони, природно, легко ламаються. Вони ж випадкові ... І ось ви вже вимагаєте пройти поліграф відразу 11 своїх мандато-носців), щиро вважаючи, що це круто і яскраво. А у відповідь чуєте класичне хамське - «самі йдіть і проходьте!» ... І все це з обов'язковими ідіотськими жартами і байками.

В результаті все це перетворилося в чергове потворне pr-дійство. При цьому активна частина суспільства зрозуміла, що як такої ефективної команди і близько немає. Але є клуб з різних корисливих інтересів. Є групи, які знаходяться на утриманні у того чи іншого тіньовика і тому строго залежать від його жадібних бажань. Що політична корупція нікуди не поділася, але отримала нові формати і нові виправдання. Що системних змін не буде, тому що «публічні персонажі» (депутати) і близько не розуміють, що це таке, а тіньовикам це і поготів не потрібно. Що продаж власного «голосу» - це священне право будь-якої людини в депутатському фраку і ніхто не може йому й слова докору сказати.

Втім, треба віддати належне нинішній владній команді. Коли хлопці самі усвідомили, що вийшов занадто грандіозний скандал і командна репутація опустилася нижче плінтуса, вони швидко перетворили все це у традиційне tv-шоу. Типу «бро, а давай махнемо на поліграф разом? Це ж прикольно)» І махнули. І влаштували традиційний безцільний движ. Черга навіть вишикувалася з бажаючих взяти участь в шоу.

Анонімних, але вкрай «впливових» поліграфологів набрали все по тому ж оголошенню про соціальні ліфти. Прийшли, здали аналізи, оцінили аналізи, покрасувалися і ... вбили саму ідею виявлення зла. Відмінно. На перший раз прокатило. Але осад точно залишився.

По-перше, доведено, що не президент все це контролює. А безліч деяких спритних дядечок.

По-друге, доведено, що деяким пацанам з групи відомого Великого Тата глибоко байдужий президент Зеленський і його наміри. Якщо ці наміри не влаштовують Тата.

По-третє, доведено, що брехати і красти (поки по дрібниці) - це наше все. Питання, правда, одне тільки гостріше стало: коли, нарешті, спалахне справжня кулуарна битва між Татом і Сином?).

Михайло Подоляк

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 22:27 :41