live

Поліграф для «слуг народу»: Журналіст прогнозує нові дострокові вибори

ZIK
загрузка...
загрузка...

Нове скликання Верховної Ради почало працювати порівняно недавно. Однак, уже спалахують гучні корупційні скандали щодо президентської фракції. Ймовірно, незабаром нас взагал чекають нові парламентські вибори.

Таку думку в ефірі проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловив журналіст Віталій Дикий.

Він зазначив: вважає, що на поліграфі потрібно перевірити більшість українських політиків щодо корупційної складової їх діяльності, а скандал у «Слузі народу» журналіст назвав комедією.

«В українській політиці стільки невирішених справ, тому краще займатись певними діями та кроками. Сьогоднішня ситуація – це, чесно кажучи, шоу», – вважає Дикий.

Однак, на його думку, така поведінка подобається багатьом громадянам – тим, хто дивлиться на процеси в Україні крізь пальці. Натомість, той, хто розуміє усі тонкощі, бачить тут – елемент певного піар-ходу.

На його думку, зараз у «Слузі народу» відбуваються певні складнощі у стосунках між сферами та групами впливу.

«Більшість учасників комітету, про яких говорив Зеленський, входить у групу сфер впливу саме Дубінського. Тоді як між Арахамією і Дубінським ще з самого Трускавця спалахували серйозні складнощі. Тобто, це певний конфлікт, а вирішення у форматі шоу, яке триває, буде продовжуватись», – вважає Дикий.

Водночас він зазначив: зараз спалахи спротиву нардепів стали найбільш активними. Верховна Рада почала працювати порівняно недавно – і вже бачимо такі скандали. Це може взагалі закінчитись розпуском парламенту.

«Можливо, через півтора роки нас чекають позачергові вибори. Те, що фракція нестабільна – очевидно. Більше того, у такий напружений момент, це буде пов’язано з ухваленням важливих законів і змін до них – економічного блоку і тих питань, що бентежать суспільство. Йдеться про ринок землі, який дуже хочуть запровадити. Тоді як група «Рейтинг» провела соцопитування, за результатами якого українці змінили свою думку про впровадження ринку землі – 73% уже проти цієї ідеї», – підкреслив Віталій Дикий.

Як повідомлялось раніше, Спеціалізована антикорупційна прокуратура, з метою перевірки викладеної у ЗМІ інформації, зареєструвала кримінальне провадження за фактом можливого вчинення корупційного злочину народними депутатами України 9 скликання.

Окрім того, президент України Володимир Зеленський підтримав ідею, аби всі члени Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики пройшли перевірку на поліграфі.

Згодом народний депутат від «Слуги народу» Олександр Дубінський пройшов процедуру перевірки на детекторі брехні у зв'язку зі скандалом щодо можливого отримання хабаря у розмірі 30 тисяч доларів за голосування депутатами від «Слуги народу» проти законопроєкту про ліквідацію корупційних схем під час оцінки об’єктів нерухомості на засіданні Комітету ВР.

Loading...
Loading...
Loading...