Під ОПУ проходить мітинг за відкриття ринку землі

Мітинг за відкриття ринку землі. Фото УНН

Під Офісом президента України почався мітинг за участю активістів та фермерів, які вимагають від Володимира Зеленського відкриття ринку землі.

Про це повідомляє УНН.

Згідно з повідомленням, під будівлею зібралися вже близько 30 осіб. Вони хвилюються, що президент загальмує земельну реформу і вони знов не зможуть реалізувати свої права з купівлі та продажу земельних ділянок.

"Ми хочемо, щоб українці мали право розпоряджатися своєю землею: купувати її, продавати, передавати у спадок і отримувати за користування нею справедливу плату, а не так, як зараз. Зараз є великий клас людей, які наживаються на тому, що немає жодного права розпоряджатися землею, немає ринку землі і тому немає справедливої ціни ні на оренду, ні на купівлю-продаж. Це б'є постійно по добробуту селян, це б'є по всій економіці країни", - заявив організатор мітингу Ігор Щедрін.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що передбачена урядом земельна реформа не передбачає змін щодо права безкоштовного отримання у власність громадянином України земельної ділянки. 

Як повідомляли, Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді запустити ринок сільгоспземель з 1 жовтня 2020 року

Loading...