live

Насалику призначили психологічну експертизу з використанням поліграфа

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик. Фото: Микола Тис/ZIK

Вищий антикорупційний суд призначив психологічну експертизу для колишнього міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, який не задекларував 1,2 млн доларів боргу, з використанням поліграфа.

Про це повідомляють Українські новини з посиланням на матеріали суду.

Зазначається, що 7 жовтня в суд надійшло клопотання адвоката Насалика Бойка з проханням призначити в рамках справи щодо ексміністра психологічну експертизу з застосуванням комп’ютерного поліграфа та експерти мають встановити, чи з’являються у нього в ході психофізіологічного дослідження з використанням поліграфа психофізіологічні реакції, що свідчать про отримання ним від іншої особи грошові кошти в розмірі 1 249 287,70 доларів у відповідності з договором позики від 10 липня 2014 року.

Крім того, 16 жовтня суд частково задовольнив це клопотання і призначив в рамках кримінального провадження психологічну експертизу із застосуванням поліграфа.

Проведення експертизи доручено експертам Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції.

Нагадаємо, Вищий антикорупційний суд (ВАКС) відмовився зняти підозри з ексміністра енергетики і вугільної промисловості Ігоря Насалика.Loading...
Loading...
Loading...