Новини » Політика 24 жовтня, 2019, 11:56
Формулу Штайнмаєра вдало перекрили поліграфом, – Дубінський
ZIK
ZIK

Народний депутат від «Слуги народу» Олександр Дубінський завив, що не знає, хто із членів фінансового комітету ВР може бути свідком Давида Арахамії. Мовляв, жоден із депутатів не розповідав, що комусь пропонували гроші.

Про це Дубінський розповів у коментарі журналістам. Трансляцію вів телеканал ZIK.

Він розповів: самому цікаво, якого свідка корупційних діянь нардепів із фінансового комітету планує привести Давид Арахамія на ефір телеканалу «1+1».

«Це має бути член нашого фінансового комітету, який дає такі свідчення. Я ні від кого такого не чув. Я всіх тут знаю, але мені ніхто не розповідав, що він від когось щось отримував, або йому пропонували гроші», – заявив Дубінський.

Водночас він прокоментував і чутки про те, що в понеділок на екстреному засіданні фракції можуть виключити двох депутатів. Дубінський зазначив: сумнівно, що таке справді відбудеться.

«Виключити людину з фракції можна або з настанням якогось вироку суду, несумісного з виконанням депутатських функцій та обіцянок, що давала партія, або в зв’язку з діями, несумісними з моральними принципами суспільства», – розповів нардеп.

Він підкреслив: зазначається, що одним із цих двох депутатів може бути Євген Шевченко. Однак, чи мав цей політик моральне право брати участь в ефірі російського каналу – питання дискусійне.

«Я не вважаю, що участь в ефірі будь-якого каналу може бути приводом для виключення. Ось, наприклад, якщо я завтра дам коментар NewsOne, або ZIK, мене теж можна виключити? Тому це точно не є підставою», – вважає Дубінський.

Що ж стосується депутата В’ячеслава Медяника, то, за словами Дубінського, переписка його колеги, де той, нібито, вирішували питання з прокурорами, теж не є приводом для виключення.

«Якщо у нас листування вже є доказом кримінальної провини, тоді, звичайно, його потрібно виключати. Та поки немає карної справи по цих питаннях, немає обшуків, щоб ми знали, про що йшлося. Наразі, мені здається, провина полягає в тому, що на робочому місці депутат повинен займатись роботою, а не цукром та «Океаном». Думаю, йому це дуже чітко буде сказано на фракції», – зазначив Дубінський.

Окрім того, на його думку, в понеділок фракція обговорюватиме і формулу Штайнмаєра, яку «вдало вдалось перекрити поліграфом».

Як повідомлялось раніше, Спеціалізована антикорупційна прокуратура, з метою перевірки викладеної у ЗМІ інформації, зареєструвала кримінальне провадження за фактом можливого вчинення корупційного злочину народними депутатами України 9 скликання.

Окрім того, президент України Володимир Зеленський підтримав ідею, аби всі члени Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики пройшли перевірку на поліграфі.

Згодом народний депутат від «Слуги народу» Олександр Дубінський пройшов процедуру перевірки на детекторі брехні у зв'язку зі скандалом щодо можливого отримання хабаря у розмірі 30 тисяч доларів за голосування депутатами від «Слуги народу» проти законопроєкту про ліквідацію корупційних схем під час оцінки об’єктів нерухомості на засіданні Комітету ВР.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-27 20:34 :56