Ексберкутівця Тамтуру, обвинуваченого у розстрілах на Майдані, перевели під нічний домашній арешт

Ексберкутівцю Тамтурі, обвинуваченому в розстрілах на Майдані, пом'якшили запобіжний захід Фото: Тетяна Безрук/hromadske

Колишньому співробітнику спецпідрозділу «Беркут» Сергію Тамтурі, обвинуваченому у розстрілах на Євромайдані, змінили запобіжний захід з цілодобового домашнього арешту на нічний домашній арешт з 22:00 до 6:00.

До того колишнього беркутівця тримали під вартою з липня 2015 року, повідомляє Громадське.

Тамтуру та ще чотирьох ексберкутівців звинувачують у вбивстві 48 та пораненні 80 людей на вулиці Інститутській.

Раніше адвокат обвинуваченого у розстрілах на Майдані ексберкутівця Олега Янішевського попросив суд скасувати тримання під вартою його підзахисного й змінити йому запобіжний захід.

Крім того, 10 червня колишнього снайпера «Омега» Дмитра Хміля, підозрюваного у вбивстві учасника Майдану Олександра Храпаченка, відпустили під нічний домашній арешт

Усі злочини, скоєні під час Революції Гідності, умовно об’єднані в одну велику «Справу Майдану», яка нараховує 89 кримінальних проваджень. У них, зокрема, розслідують вбивство 91 людини (78 мітингувальників та 13 силовиків).

Нагадаємо, суд засудив до 5 років позбавлення волі умовно колишнього бійця спецпідрозділу «Беркут» за причетність до розгону активістів на Майдані Незалежності в Києві 30 листопада 2013 року.

Встановлено, що беркутівець Дмитро Перінський 30 листопада 2013 року брав участь у затриманні активістів біля Стели Незалежності і складав підроблені адміністративні протоколи щодо них.

 

Loading...