live

Журналісти звернулися до голови фракції «Слуга народу»: Як можна довіряти ТСК з розслідування трьох каналів, якщо її ініціатор – фігурант кримінального розслідування?

Фото: Радіо Свобода

Журналісти звернулися до голови фракції «Слуга народу» Давида Арахамії з питанням про те, як може Ольга Василевська-Смаглюк, замішана в корупційному скандалі, очолювати тимчасову слідчу комісію по перевірці телеканалів «112 Україна», NewsOne і ZIK.

«Ви вже згадали Ольгу Василевскую-Смаглюк, яка може бути фігурантом корупційного скандалу. Як можна говорити про об’єктивні результати ТСК з розслідування діяльності трьох каналів? Адже крім корупційного скандалу є ще й конфлікт інтересів – адже ініціатор створення комісії працювала на каналі «1+1», – запитали журналісти.

Арахамія відповів так: «Я до цього (ТСК, – ред.) не маю ніякого відношення».

Нагадаємо, як повідомлялось, 26 вересня, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила безпрецедентне рішення – позбавив телеканал «112 Україна» цифрових ліцензій на мовлення.

Напередодні цього, 5 вересня, Національна ради України з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення звернутись до суду задля вирішення питання з телеканалом «NewsОne» та призначити позапланову перевірку телеканалу ZIK.

16 жовтня парламентський комітет з питань свободи слова відхилив пропозицію голови органу, депутата від «Опозиційної платформи – За життя» Нестора Шуфрича звернутись до Нацради з питань телебачення та радіомовлення, аби регулятор відкликав позов до суду щодо анулювання ліцензії телеканалу NewsOne. Loading...
Loading...
Loading...