Зеленський уникає спільної появи з Богданом після його витівок, – джерела ZIKу

ZIK

Президент України Володимир Зеленський уникає спільної появи із головою Офісу президента Андрієм Богданом після його заяв та витівок.

Про це в ефірі програми «Треба поговорити» на телеканалі ZIK повідомила ведуча Тетяна Гончарова, посилаючись на інформацію від джерел ZIKу.

«Візит президента Зеленського до Японії відбувається без голови Офісу президента Андрія Богдана. Принаймні, такий висновок можна зробити, аналізуючи світлини на сайті президента. На жодній із них немає Андрія Богдана, натомість є Андрій Єрмак, Сергій Шефір, Кирило Тимошенко та Юлія Мендель. За інформацією джерел телеканалу ZIK, відсутність Богдана пов’язана з тим, що після його заяв та витівок Зеленський уникає спільної появи», – зазначила ведуча.

Тетяна Гончарова додала: «Окрім того, західні партнери називають керівника президентського Офісу небезпечним та вимагають його звільнення».

Як повідомляли, віцепрезидент комітету Асоціації «Україна – ЄС», депутат Європарламенту Віола фон Крамон-Таубадель вважає небезпечним главу Офісу президента України Андрія Богдана.

Європарламентарка заявила, що «в оточенні Зеленського є людина, яка все тримає в своїх руках. Він був колишнім адвокатом пана Коломойського. Наскільки мені відомо, він виконував дуже брудну роботу. Він був в оточенні пана Януковича. І ми бачимо, що вся інформація, всі ініціативи, представлені на розгляд, якось відходять від Богдана, це дуже небезпечно». 

Loading...