Новини » Політика 23 жовтня, 2019, 9:42
​Зеленський підтримав перевірку "слуг народу" на поліграфі
Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський підтримав ідею щодо того, аби всі члени Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики пройшли перевірку на поліграфі.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Напевне, багато хто думає, що міжнародний візит Президента у далеку країну – зручна нагода дискредитувати фракцію «Слуга Народу» та посіяти розбрат і розкол, який надто сподобається нашим ворогам – і зовнішнім, і внутрішнім. Хочу сказати цим людям: якщо ви так насправді думаєте, то глибоко помиляєтеся. Я в курсі всіх подій, тримаю руку на пульсі. Жодна заява, жодна інформаційна операція повз мене не проходить. І я не допущу, щоб хтось зсередини фракції чи ззовні міг кидати тінь на політичну силу, яка отримала мандат більшості від народу України", - зауважив Зеленський.

Президент висловив власний погляд на перевірку депутатів за допомогою "детектору брехні".

"Вважаю, що всі члени Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики повинні пройти перевірку на детекторі брехні. Якщо цією перевіркою буде встановлена хоча б найменша вірогідність того, що хтось із депутатів брав гроші за голосування на комітеті, цими депутатами мають зайнятися антикорупційні органи. Чесне та неупереджене розслідування має зняти всі питання і дати відповіді – хоч би якими гіркими вони були", - зазначив глава держави.

Не забувся Зеленський і відреагувати на ситуацію із перепискою Медяника: "Так само вважаю за необхідне вчинити і стосовно депутата, який вів сумнівну переписку щодо "вирішення питань". І якщо підозри виправдаються – ми з такими депутатами попрощаємось".

Нагадаємо, голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія та його однопартієць Олександр Дубінський пройдуть дослідження на поліграфі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 14:22 :00