Видовища дають, а хліба українцям не дають, – Осуховський про перевірку «слуг народу» на поліграфі

ZIK

Українців нині не цікавлять результати перевірки на поліграфі, суспільство більше цікавить, чи справу щодо 30 тисяч доларів хабара доведуть до кінця.

Про це в ефірі програми «Треба поговорити» на телеканалі ZIK заявив народний депутат VII та VIII скликань Олег Осуховський.

Коментуючи ситуацію щодо проходження перевірки на «детекторі брехні» нардепами від «Слуги народу», екснардеп зауважив, що у такий спосіб «заговорюють» низку проблем, як-от: відсутність розвитку економіки, існування розколу у фракції «Слуги народу».

«І це, знаєте, шоу. Видовища дають, а хліба українцям не дають. Тобто економіку не розвивають, і ви бачите, що гроші з офшорів не повертають, з олігархами не борються, демонополізації немає», – заявив Олег Осуховський.

Політик також прокоментував заяву голови фракції «Слуги народу» Давида Арахамії, що той приведе у прямий ефір одного з телеканалів свідка, який підтвердить, що депутатам від «Слуги народу» пропонували гроші за голосування у комітеті ВРУ. Олег Осуховський здивувався, чому свідки ходять по телеканалах, адже вони мають дати відповідні покази правоохоронцям.

Гість студії наголосив, що українців нині не цікавлять результати перевірки на поліграфі, яку, зауважив він, кандидатам у нардепи слід було проходити ще до виборів. З його слів, суспільство більше цікавить, чи справу щодо 30 тисяч доларів хабара доведуть до кінця.

«Українців задурювали перед виборами. От Зеленський, пам’ятаєте? За тиждень, за два перед виборами парламентськими розказував – «українці, підтримайте мою команду, моїх кандидатів, щоб були зміни у державі, це буде наша монолітна команда…» Де ця монолітна команда? Це ці зміни у державі? Де підйом економіки? Нічого не відбувається», – констатував Олег Осуховський.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський підтримав ідею, щоб всі члени парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики пройшли перевірку на поліграфі. Що в її основі, читайте більше в нашому матеріалі «Поліграф для «слуг народу»: Чому Зеленський хоче перевірити нардепів на «детекторі брехні».

Loading...