Aнонси

усі анонси

В ОП заявили, що немає жодних підстав для повернення Приватбанку колишнім акціонерам

Приватбанк

В Офісі президента кажуть, що підстав для повернення державного Приватбанку колишнім акціонерам немає.

Про це йшлося під час зустрічі керівника Офісу Президента України Андрія Богдана і його заступників Андрія Смирнова та Юлії Ковалів з послами країн G7, повідомляє пресслужба глави держави.

Зазначається, що зустріч відбулася за дорученням Президента.

«Ухваливши рішення про націоналізацію, держава вклала у ПриватБанк 155,3 млрд грн, що дозволило зберегти кошти українців. Ми вважаємо, що які б не були рішення судів, немає жодних підстав для повернення державного ПриватБанку колишнім акціонерам», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що співрозмовники також обговорили пріоритети проведення економічних реформ, співпрацю з міжнародними партнерами, міжнародними фінансовими організаціями та судову реформу в Україні. Українська сторона проінформувала про пріоритети та подальші кроки щодо ініціатив, спрямованих на економічне зростання та покращення інвестиційного клімату, а також повідомила про те, що проекти законів про незаконне збагачення та анбандлінг НАК «Нафтогаз України» (відокремлення діяльності з транспортування палива) будуть розглянуті на наступному тижні.

Крім того, окрему увагу було акцентовано на переговорному процесі з Міжнародним валютним фондом, реформуванні банківського сектору та поверненні коштів збанкрутілих банків.

Нагадаємо, у рамках робочого візиту до Японії Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром. Сторони обговорили нинішню ситуацію на Донбасі.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News