Новини » Політика 23 жовтня, 2019, 19:20
Тягнибок пояснив поразку націоналістів на виборах і поцікавився «суперідеологією» Зеленського
ZIK
ZIK

Серед причин, чому об’єднані націоналістичні сили на виборах до ВРУ набрали лише 2%, лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок назвав те, що на націонал-патріотичному полі почали активно «пастися» неідеологічні, технологічні політичні сили.

Про це політик заявив в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK.

Відповідаючи на запитання ведучої Наташі Влащенко, чому об’єднані націоналістичні сили на парламентських виборах набрали лише 2% голосів виборців, заявив, що націоналізм буде актуальним завжди.

«Націоналізм завжди є, був і буде актуальним, і немає значення, скільки він отримав учора. Завтра він отримає більше, післязавтра може ще більше отримати. Це значення не має жодного. Має значення, що є ідея української нації, справедливості – національної, соціальної», – сказав Олег Тягнибок.

Наташа Влащенко уточнила, чому націоналістична ідея не підтримується більшістю населення в країні.

«Був такий період, був такий час. Був час істерії. Чому Зеленський став президентом? Не через те, що він такий політик, який сповідує якусь там супер-пупер ідеологію. Ніхто не знає, що то за ідеологія, яку він сповідує. Він потрапив на хвилю. Він потрапив на хвилю ненависті», – заявив Олег Тягнибок.

Політик пояснив, що Володимиру Зеленському вдалося потрапити на «хвилю» саме тому, що відбувалася його «розкрутка», а для неї він мав більші можливості.

А ось що ж до націонал-патріотичного поля, як зазначив Олег Тягнибок, там почали активно «пастися» неідеологічні, а технологічні політичні сили, які застосували адмінресурс тощо.

Нагадаємо, раніше Олег Тягнибок заявляв, що значна частина українського суспільства має величезну ненависть до Порошенка. Тому лише через емоцію Володимир Зеленський став президентом

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 17:38 :18