Aнонси

усі анонси

Субсидії по-новому: У Мінсоцполітики роз’яснили, як і коли зміняться нарахування пільг

У Мінсоцполітики дали пояснення щодо порядку збільшення розміру субсидій в новому опалювальному сезоні.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

«У неділю 20 жовтня Кабінет Міністрів України прийняв Постанову про спрощення умов призначення субсидій, у якій, серед іншого, закладено зміну відсотку платежу у формулі призначення субсидій: з 15% до 20%», – йдеться у повідомленні.

У Мінсоцполітики заявили, що пункт про збільшення субсидій вступає в дію з 1 травня 2020 року і не має жодного відношення до нинішнього опалювального сезону.

«Субсидії в цьому опалювальному сезоні не будуть зменшені. У бюджеті на 2020 рік міністерство заклало на це 47 628,6 млн грн. Цієї суми достатньо, щоб допомогти усім, хто потребує і звертається за цим видом допомоги! Більше того, принцип розрахунку субсидій зовсім не змінився і визначається індивідуально: чим менші доходи домогосподарства, тим менша обов’язкова частка плати за комуналку, а отже, більший розмір субсидії», – наголосили у відомстві.

Там також додали, що при цьому зміна відсотка матиме наслідки для одержувачів з найвищими доходами, оскільки їх розмір субсидії зменшиться. Вивільнені кошти будуть направлені на розширення програми допомоги малозабезпеченим сім’ям, які мають доходи менше прожиткового мінімуму. А це означає, що в дію вступає ще один принцип – адресність, – переправити підтримку на тих, хто її справді потребує.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України схвалив зміни до постанови, які спрощують призначення житлових субсидій дитячим будинкам сімейного типу, військовослужбовцям, громадянам старшим від 60 років.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News