Офіційно: Змагання з марафону і ходьби на Олімпіаді-2020 перенесуть із Токіо до Саппоро

Медалі ХХХІІ літніх Олімпійських іграх-2020 виборюватимуть не лише в Токіо, а й у столиці зимових Олімпійських ігор-1972 Саппоро / tokio2020

Змагання з марафону і спортивної ходьби на ХХХІІ літніх Олімпійських іграх-2020 через погодні умови перенесуть із Токіо до столиці зимових Олімпійських ігор-1972 Саппоро.

Про це на офіційному сайті повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України (ФЛАУ).

«Міжнародний олімпійський комітет заявив про намір перенести змагання з марафону і спортивної ходьби на Олімпійських іграх-2020 з Токіо до Саппоро, столиці зимових Олімпійських ігор-1972», – йдеться в повідомленні.

Перенесення змагань на острів Хоккайдо, до найбільш північної префектури Японії, продиктовано тим, що температура повітря там під час змагань прогнозується нижчою на 5°С – 6°С градусів, ніж у Токіо. Віддаленість міста Саппоро від Токіо складає понад 800 км на північ.

Нагадаємо, головні спортивні змагання чотириріччя – XXXII літні Олімпійські ігри пройдуть в Токіо (Японія) з 24 липня по 9 серпня 2020 року. Паралімпійські ігри стартують 25 серпня.

Організатори планують залучити до роботи на Олімпіаді роботів, які допомагатимуть спортсменам та їх прихильникам, – підтримуватимуть людей на Олімпійських іграх і на стадіоні в зонах, доступних для інвалідних колясок, транспортуватимуть продукти та інші речі, супроводжуватимуть глядачів і надаватимуть їм інформацію про події.

Loading...