Новини » Події 23 жовтня, 2019, 10:25
НЗФ проводять підсумкову комплексну перевірку на Донбасі, - розвідка
<nbsp;>

Командування незаконних збройних формувань з 21 жовтня проводить підсумкову комплексну перевірку з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) за 2019 рік.

Про це повідомляє речник Міноборони полковник Максим Праута з посиланням на Головне управління розвідки міністерства.

"Особлива увага приділяється визначенню можливостей підрозділів по тривозі вийти у райони зосередження з подальшим висуванням на передові позиції. Контрольні заняття з вогневої підготовки та водіння бойових машин проводяться під безпосереднім керівництвом офіцерів з Південного ВО ЗС РФ", - зазначив полковник Праута.

Згідно з повідомленням, під прикриттям зазначених заходів через тимчасово неконтрольовані Україною ділянки кордону здійснюється приховане переміщення на тимчасово окуповані території підрозділів спеціального призначення та так званих "казачих формувань" для ротації та посилення збройних угруповань.

Раніше повідомлялося, що цього тижня на Донбасі очікується прибуття комісії у складі представників Головного ракетно-артилерійського управління міністерства оборони РФ (Москва) та 8 загальновійськової армії Південного військового округу ЗС РФ (Ростов-на-Дону) для визначення обсягів подальшого постачання з території Росії ракетно-артилерійського озброєння та боєприпасів. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-27 21:15 :20