Новини » Економіка 23 жовтня, 2019, 8:09
Нафтогаз не буде нараховувати ОСББ штрафи за недобір та перебір газу
naftogaz.com
naftogaz.com

«Нафтогаз України» розіслав споживачам, що використовують газ в межах спеціальних обов’язків (зокрема, ОСББ з власними котельними та інші тепловиробникам), додаткові угоди про незастосування фінансових санкцій за невідповідність заявленого та фактичного обсягу споживання газу.

Як інформує департамент з комунікацій НАК «Нафтогаз України», можливість не застосовувати такі санкції з’явилася з ухваленням Національною комісією, що здійснює регулювання в сфері енергетики та комунальних послуг, постанови № 2081 від 7 жовтня 2019 року «Про внесення змін до Правил постачання природного газу».

Зазначається, документ набрав чинності 12 жовтня.

Як повідомлялося раніше, Нафтогаз проводив активні консультації з регулятором щодо спрощення правил для непрофесійних учасників ринку газу.

Норма законодавства про фінансові санкції при невідповідності заявленого та фактичного обсягу споживання газу фактично діяла з березня 2019 року.

Раніше повідомлялося, що НАК «Нафтогаз України» оголошує тендер на закупівлю послуг з проведення незалежних фінансових та антикорупційних розслідувань.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-01 03:20 :20