Кабмін пропонує Раді дозволити замовляти автономери через інтернет

Уряд ухвалив законопроєкт, який дозволить замовляти номери на авто через інтернет у бідь-якого виробника.

Про це заявив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, передає пресслужба Кабміну.

"Як це працює зараз. При реєстрації транспортних засобів громадянин міг обрати номерний знак винятково з переліку тих, які були в сервісному центрі. Вигравали від цього корупціонери, які «допомагали» обрати «гарний» номер, а також великі монополісти – виробники номерів. З ухваленням проекту це зміниться, при реєстрації транспортного засобу людина буде отримувати свідоцтво про його реєстрацію із обраним номерним знаком. Після зможе замовляти у будь-якого виробника потрібний номер. Головна вимога – відповідність номерного знака державному стандарту", - сказав він.

Також голова уряду анонсував запровадження інших онлайн-послуг для водіїв.

Зокрема, має запрацювати у тестовому режимі мобільний додаток, який дозволить водіям не носити з собою водійські посвідчення, а власники автомобілів – ще й свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. У подальшому додаток дозволить й невласникам автомобілів мати водійські посвідчення та техпаспорти у мобільному додатку.

Раніше повідомлялося, що Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт, який скасує публікацію законопроєктів та постанов уряду та парламенту у друкованих виданнях "Урядовий Кур'єр" та "Голос України".

Loading...