Новини » Події 23 жовтня, 2019, 16:47
Горбатюк оскаржуватиме своє звільнення із ГПУ
Сергій Горбатюк
Сергій Горбатюк

Сергій Горбатюк заявив, що звільнення із Генпрокуратури не стало для нього несподіванкою.

Про це він розповів в ефірі радіо НВ.

За словами Горбатюка, формальною підставою для звільнення стало те, що він написав заяву щодо переатестації іншого зразка.

“Якщо брати з 43 наших працівників, лише 8 не написали заяви. Я принципово не написав, щоб донести суспільству про ту кричущу проблематику, яка супроводжує цю атестацію, яка абсолютно не веде до очищення органів прокуратури, а лише перешкоджає роботі і створює умови для того, щоб будь-хто звільнений за цією атестацією був відновлений на роботі, і дозволяє впливати на наступні призначення в ручному режимі в офісі генерального прокурора”, - заявив Горбатюк.

Він також розповів, що спочатку намагався достукатись до генпрокурора й пояснити велику кількість порушень, які можна було б мінімізувати. Зокрема, Горбатюк пропонував сконцентрувати атестацію на оцінці результатів роботи прокурорів та слідчих, щоб вирішити залишати їх чи ні на посаді.

Горбатюк також заявив, що оскаржуватиме рішення генпрокурора.

Як повідомлялося, Сергій Горбатюк відмовився написати заяву на проходження переатестації за встановленим зразком, у якому йдеться, що атестаційна комісія братиме до увагу інформацію від анонімів при оцінюванні кандидатів на посади в Офіс генерального прокурора. На думку Горбатюка, дана вимога не відповідає чинному законодавству.

Також нагадаємо, що сьогодні, 23 жовтня Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка підписав наказ про звільнення керівника управління спеціальних розслідувань Сергія Горбатюка.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-24 13:00 :52