Бойко: Ухвалювати закон про відкриття ринку землі без референдуму - це злочин перед власним народом

Юрій Бойко у ході зустрічі з аграріями

Ухвалювати закон про відкриття ринку землі без референдуму - це злочин перед власним народом.

Про це заявив народний депутат, співголова фракції "Опозиційна платформа - За життя" Юрій Бойко під час зустрічі з аграріями, що працюють у фермерському господарстві на Житомирщині, повідомляє пресслужба політсили.

«У нас є абсолютно чітке розуміння, якщо планується законопроект про ринок землі, то, перш за все, необхідно, щоб він був відпрацьований не з Світовим банком, не з міжнародними фінансовими спекулянтами, а з українськими фермерами. Не кулуарно, як це відбулося 18 жовтня на засіданні Аграрного комітету. Розуміючи, що збираються приїхати люди з регіонів, що інші фракції проти, вони перенесли засідання комітету з 14:30 на 8:30 ранку, щоб зібрати тільки своїх представників (народні депутати від фракції «Слуга народу», – ред.). Коли почався скандал, коли всі фракції стали проти цього законопроекту, окрім «Слуги народу», і стало зрозуміло, що зараз буде заблокована Рада, а з регіонів уже їхали люди до Києва, щоб взяти у кільце цю Раду і не випускати депутатів, які планували ухвалювати цей закон, то вони злякалися та перенесли засідання комітету на невизначений термін», – розповів Юрій Бойко.

Співголова фракції "Опозиційної платформи - За життя" підкреслив, що тільки після рішення, прийнятого на загальнонаціональному референдумі, можна відкривати ринок землі.

«Земля – це останнє, що залишилося у людей. І без референдуму приймати рішення про відкриття ринку землі – це злочин перед власним народом. Є приклади, як такі законопроекти приймалися в інших країнах. Є добрі приклади, є – погані, але люди повинні розуміти, що приймає парламент. Є законопроект авторства нашої партії, зареєстрований у Верховній Раді, яким забороняється зняття мораторію на купівлю-продаж землі без встановлення результатів загальнонаціонального референдуму. І ми будемо наполягати, щоб він був розглянутий. Ми не дозволимо цим комедійним акторам у владі приймати рішення на догоду транснаціональним корпораціям, а не українському народу. У нас буде жорстка боротьба за українську землю, готуйтесь усі, щоб її відстоювати, тому що інакше залишимося без землі», – підкреслив Юрій Бойко.

Loading...