Новини » Політика 22 жовтня, 2019, 9:40
Жартують, що у Кривому Розі ловлять «кварталівців» і везуть до Києва призначати на посади, – Кацман
ZIK
ZIK

Процеси в країні не мають залежати від певної особи – система має працювати поза зміною облич у владі.

На цьому в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення наголосив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Коментуючи інформацію про призначення шоумена Сергія Сивохи радником секретаря Ради національної безпеки і оборони України, Володимир Кацман зауважив, що Сивоха – хороший комік, цікава людина, а ось як він впорається із новими функціями, експерт не береться прогнозувати.

«Мені казали жарт, що у Кривому Розі зараз ловлять на вулицях випадкого тих, хто іде в магазин, або співробітників «95 кварталу», і тут же везуть у Київ призначати на якісь посади», – пожартував Володимир Кацман.

Він наголосив, що процеси в країні не мають залежати від певної особи, як-от, Сивохо став радником – і тепер реінтеграція Донбасу має від нього залежати. На його думку, система має працювати поза зміною облич у владі, як, наприклад, у США.

«От ми усі 28 років залежимо від настроїв», – заявив експерт.

Як повідомляли, коміка та шоумена Сергія Сивоху призначили радником секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-04 21:06 :38