Зеленський має інструменти, щоб відмежуватись від Коломойського, але чи хоче? – політолог

ZIK

Президент Володимир Зеленський може і має інструменти, щоб відмежуватися від бізнесмена Ігоря Коломойського. Питання у тому, чи хоче, адже між цими персонами є цікавий взаємозв’язок і взаємозалежність.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявив політолог Владислав Дзівідзінський.

Відповідаючи на запитання, чи вдасться президенту України Володимиру Зеленському відмежуватися від бізнесмена Ігоря Коломойського, політолог висловив переконання, що може, адже це у руках президента.

«Він може і має інструменти, щоб від нього відмежуватися. Питання у тому, чи хоче, адже тут є цікавий взаємозв’язок і взаємозалежність між цими персонами. Я упевнений, що їхня співпраця для них обидвох вигідна, але вона, нагадаю всім, має бути вигідна передусім для українського народу. І ось тут є ключове питання: ту політичну волю, яку продемонстрували під час перших двох-трьох тижнів роботи парламенту, було б дуже добре продемонструвати і щодо співпраці з олігархами, починаючи з тих, з ким найбільше ототожнюють нашого президента», – наголосив політолог.

Ведучий зауважив, що нині багато говорять про те, що у бізнесмена Коломойського начебто є компромат на Володимира Зеленського, та попросив експерта прокоментувати сказане.

«Багато в кого може бути компромат, і Коломойський, безумовно, один з цих лідерів, але не думаю, що Зеленському за великої ймовірності допущення помилок варто боятися якогось компромату, який міг би на нього суттєвіше вплинути, ніж сукупність тих речей, за які він несе відповідальність. Іншою мовою, помилки, наприклад, при досягненні миру, помилки при співпраці з міжнародними, фінансовими організаціями можуть мати настільки негативні наслідки для нього і для країни, що будь-який компромат проти нього, навіть найгірший (уявимо собі, що це правда все те, що опоненти про нього говорили під час передвиборчої кампанії), не має настільки великої шкоди», – сказав Владислав Дзівідзінський.

На його думку, не компромат стримує позицію Зеленського стосовно Коломойського, тут, швидше, ідеться про небажання йти на відкрите протистояння та війну з олігархами.

Як повідомляли, олігарх Ігор Коломойський заявив, що міністр економіки Милованов повинен негайно написати заяву про відставку, оскільки він дебіл, а міністр культури Бородянський – покидьок.

Натомість міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов сказав, що скандал із «Кварталом 95» та хором ім. Верьовки вичерпався, а також він зазначив, що не ображається на Коломойського, який обізвав його «дебілом».

Loading...