Юрій Бойко: На Донбасі не вирішене жодне питання жителів прифронтової зони

Фото: Опозиційна платформа – За життя

За всі роки, поки триває конфлікт в Донбасі, не вирішене жодне питання жителів прифронтової зони

Про це співголова фракції «Опозиційної платформи – За життя» Юрій Бойко заявив у Мар’їнці, яку він відвідав в рамках робочої поїздки до Донецької області у вівторок, 22 жовтня, повідомляє сайт партії.

«Це і якість води, і відсутність соціальної підтримки, і проблеми переселенців, які втратили будинки, не можуть отримати компенсацію і поневіряються по зйомних квартирах або будинках, а деякі живуть навіть в сараях. Це все триває роками, і ці питання не вирішуються. Це страшно. І така ситуація не тільки в Мар’їнці, а й у всіх населених пунктах, які знаходяться в прифронтовій зоні», – сказав Юрій Бойко.

«Вражають життєві трагедії, коли хлопчик, який отримав поранення, продовжує жити з матір’ю практично на лінії фронту, де кожен день обстріли. Кожного дня діти прокидаються від звуків пострілів і вибухів, а потім йдуть до школи. Це все стає буденністю, і це страшно. Тому наша вимога – якомога швидше закінчити війну», – підкреслив Співголова фракції опозиціонерів.

Фото: Опозиційна платформа – За життя
Фото: Опозиційна платформа – За життя

Він в черговий раз наголосив на необхідності якнайшвидшого врегулювання конфлікту.

«Ті, хто був під обстрілами, хто втрачав близьких, мають право вимагати якомога швидше закінчувати війну і повертати мир. Тут в 2015 році були інтенсивні обстріли, загинуло 42 мирних жителя, 6 дітей, дуже багато поранених. Коли буваєш в таких місцях, то хочеться якомога швидше зупинити це кровопролиття, відновити територіальну цілісність нашої країни, повернути території і людей. Політики повинні зробити все, щоб це сталося», – підкреслив Юрій Бойко.

Він також зазначив, що в прифронтових населених пунктах немає українського телебачення.

«Минула влада п’ять років говорила, що треба людей «виховувати в патріотичному дусі», але не спромоглася організувати мовлення українського телебачення у фронтовій зоні. Жоден український телеканал своїм сигналом сюди не добиває. Мало у кого є супутникові тарілки, у більшості їх немає, тому українське ТБ тут ніхто не дивиться. Звісно, ми на найвищому рівні поставимо питання про те, що такого на нашій українській території бути не може», – запевнив опозиційний політик.

 

Loading...
Loading...
Loading...