Новини » Політика 22 жовтня, 2019, 18:30
Єнін: Моє звільнення було достатньо впевненим кроком
ZIK
ZIK

Ексзаступник генпрокурора Євген Єнін заявив, що впевнено йшов до свого звільнення. Він висловив протест проти політичних замовлень у прокуратурі та недотриманням однакових правил для всіх фігурантів справ.

Про це в ефірі «HARD з Влащенко»  на телеканалі ZIK розповів сам Єнін.

Єнін наголосив: його звільнення із прокуратури не було раптовим – йшов до цього кроку достатньо впевнено.

«Саме після того, як виник скандал із американцями, це був для мене один із серйозних дзвінків про те, що я маю виходити», – розповів Єнін.

Мовляв, завжди підтримував підхід, коли із тим чи іншим посадовцем потрібно дотримуватись певних правил гри, а не «шукати додаткові входи через задні двері».

«Я завжди намагався довести логіку слідування певним правилам. Жодні лобісти та люди із контраверсійною репутацією не доведуть до добра у подібних речах», – зазначив ексзатупник Генпрокурора.

Водночас він зазначив: іноземне втручання в українську політику почалось вже давно і явно не з бесід Юрія Луценка з пані послом США Марі Йованович.

Окрім того, він зазначив: на певному етапі «дещо м’яко кажучи політизованим» стало і розслідування кримінального провадження проти Бориса Ложкіна та Валерії Гонтаревої.

«На певній стадії пристрасті навколо цього питання розгорілись до такого рівня, що я власними силами погасити вже не міг», – розповів Єнін.

Він підкреслив: йому байдуже на прізвища фігурантів справи – головне, щоб все відбувалось за законною процедурою. Натомість у справах було політичне замовлення. Тож він звільнився якраз на знак протесту.

«Мені здається, тут немає що коментувати, все було перед очима будь-якого глядача. Ми бачили, чиї медіаресурси це покривали. Там не повинно було бути жодного втручання у мою діяльність як старшого групи прокурорів, жодних задніх каналів комунікації, політично вмотивованих рішень», – підкреслив Євген Єнін.

Нагадаємо, про свою відставку Єнін повідомив 25 квітня. Він стверджує, що це не пов’язано зі зміною влади в країні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-30 02:35 :54