Новини » Політика 22 жовтня, 2019, 12:45
Відносно Богдана йде «чорний дим», – нардеп Німченко про конфлікти у команді президента
ZIK
ZIK

Не можна не брати до уваги конфліктні ситуації всередині команди президента, і про це свідчить заміна нещодавно призначених голів ОДА. Окрім того, і щодо голови Офісу президента пана Богдана іде «чорний дим».

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України (фракція «Опозиційної платформи – За життя») Василь Німченко.

Народний депутат, коментуючи заяви європейських парламентарів, що керівник Офісу Президента України Андрій Богдан заважає українському президенту впроваджувати реформи, зауважив: «Те, що є проблеми, то, напевно, вони є. Напевно, шукайте ці проблеми у ротації, що почалася, притім – людей вищого ешелону влади, як це було із РНБО. Безумовно, ми нікуди не можемо подіти і ту обставину, що пов’язує пана Богдана із паном Коломойським. Ми не можемо скинути з рахунку й те, що є конфліктні ситуації всередині команди президента».

Василь Німченко нагадав, що у липні були призначені голови ОДА, а нині їх уже змінили.

«І десь, так би мовити, іде «чорний дим» якраз відносно пана Богдана. Тож те, що говорять у Європарламенті, – немає диму без вогню», – наголосив нардеп.

Відповідаючи на запитання ведучих, скільки пан Богдан іще може перебувати на посаді, Василь Німченко спрогнозував, що, на його думку, це питання вирішуватимуть навесні, і вже до травня у цьому напрямку вже буде якесь рішення.

Як повідомляли, президент Комітету Асоціації «Україна – ЄС», депутат Європарламенту Віола фон Крамон-Таубадел заявила, що у неї є великі сумніви щодо оточення президента Зеленського,  а також щодо того, наскільки він правильно інформований. Особливу проблему вона вбачає у голові ОП Андрієві Богдані, «тому що він дуже небезпечний».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-03 11:14 :57