Новини » Економіка 22 жовтня, 2019, 12:35
В "Укрзалізниці" звільнили понад половину керівного складу відділу пасажирських перевезень
Укрзалізниця
Укрзалізниця

З початку 2019 року акціонерне товариство "Укрзалізниця" змінило 55 % керівного складу виробничих підрозділів філії "Пасажирська компанія".

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Згідно з повідомленням, звільнено начальників вагонних дільниць, депо та вокзалів, які неналежно виконували свої посадові обов’язки або підозрюються у зловживаннях.

Голова правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов наголосив, що на початковому етапі трансформації компанії та перетворення її у холдинг важливо мати команду ефективних управлінців, які готові до реформ та не причетні до корупційних схем. 

"Пасажирський сектор – це найбільш чутливий для населення напрямок діяльності Укрзалізниці. Підрозділи, які відповідають за організацію пасажирських перевезень, зобов’язані належно виконувати свої функції, – поїзди мають виходити в рейс справними і чистими, а клієнти – отримувати якісний сервіс. Керівники, які не справляються з цими завданнями, а тим більше підозрюються у корупційних схемах, будуть невідкладно звільнені", - сказав він. 

Як зазначається, загалом з початку поточного року вже звільнено 22 керівника підрозділів, що займаються пасажирськими перевезеннями. Крім того, за фактом завдання збитків компанії відкрито 11 справ. У 4 справах розслідування завершене, викрадене майно повернуте й збитки відшкодовані "Укрзалізниці".

Нагадаємо, львівський активіст Святослав Літинський змусив через суд провідників пасажирського депо Одеса-головна спілкуватися з пасажирами українською мовою. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 16:20 :26