Aнонси

усі анонси
Новини » Світ 16 Читать эту новость на русском

У Сирії кількість переселенців через бойові дії зросла до 180 тисяч

Фото з відкритих джерел

У результаті збройного конфлікту між Сирією та Туреччиною кількість сирійських переселенців зросла до 180 тисяч, 80 тисяч з який – діти.

Про це повідомляє Xinhua Net.

Як зазначається, з 9 жовтня,  відтоді , як Туреччина почала військові дії на північному сході Сирії, близько 180 тисяч осіб змушені переселятися до інших районів. 

За даними Організації Об'єднаних Націй, особи, які покидають небезпечні території або залишаються у своїх родичах в інших регіонах, або живуть у тимчасових поселеннях. 

"Хоча припинення вогню на північному сході Сирії призвело до загального скорочення військових дій, бойові дії продовжують чинити вплив на цивільне населення в деяких районах регіону, заявила ООН в понеділок. З того, що змогли спостерігати ми і наші партнери, було менше насильства, так як було досягнуто припинення вогню", - зазначив представник Генерального секретаря ООН Стефан Дюжаррик.

Нагадаємо, збройні сили Туреччини відновлять дії в рамках операції "Джерело миру" в Сирії через 35 годин, якщо не буде виконано попердні домовленності та курди не залишать зону безпеки. 

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News